Image poradenství

První dojem je mocný nástroj, jak dobře zapůsobit na budoucího obchodního partnera či zaměstnavatele. První dojem je to, co si o nás lidé pomyslí, když nás poprvé uvidí, a byli byste překvapeni, jak moc na něm záleží. I když to třeba ostatní nedávají najevo, tak z prvního dojmu si o nás podvědomě vyvozují závěry, které se časem mohou, ale nemusí, změnit. Jak to udělat, aby byl tento dojem co nejlepší? A jak ho dále rozvinout a zapůsobit co nejlépe?

Jak to funguje?

Co lidé vnímají jako první, když Vás poprvé uvidí? Je to jednoduché – vzhled. Ale jak se obléknout, abyste na ostatní zapůsobil/a co nejlépe? Jakou zvolit kombinaci barev, materiálů a střihů, aby z toho vznikl perfektní celek vhodný pro danou situaci? Takové vědomosti se Vám budou hodit jak v pracovním, tak v osobním životě. V setkání s nadřízeným, s klientem, ale i při setkání s partnerem, přáteli či na různých společenských akcích.

Součástí image ovšem není jen vzhled. Vzhled dokáže zajistit pozitivní první dojem a tím Vám otevře možnosti, které by jinak mohly být pasé. Ale jak na onom prvním dojmu stavět a rozvinout ho, abyste zapůsobil/a co nejlépe? Zde přijde na řadu druhý smysl – sluch. Lidé Vás budou poslouchat a na základě Vašeho projevu upraví první dojem, jaký z Vás získali. V rámci této konzultace Vás seznámíme i se základy rétoriky – uměním správného vyjadřování. Jak správně mluvit, artikulovat, dýchat, pracovat s intonací a jak ovládnout řeč svého těla.

Co získám?

Schopnost se správně obléknout pro různé typy situací. Schopnost lépe se vyjadřovat a zapůsobit na ostatní co nejlépe.

CENA

Image poradenství má mnoho parametrů, které jsou nastavitelné dle vašich konkrétních potřeb. Z tohoto důvodu nelze cenu stanovit dopředu a je nutná bližší specifikace zadání. 

Máte-li dotaz ohledně ceny, kontaktujte nás prosím telefonicky, emailem, nebo pomocí okénka "Napište nám"

Máte zájem?

Pro přihlášení do programu, zanechání vzkazu nebo zažádání o další informace nám prosím napište v dolní části stránky.

Galerie

Video

Napište nám

Odeslat

Odeslat emailem

Odeslat